FOTO-MIKI Kutno

Profesjonalne studio i laboratorium fotografii cyfrowej

Marek Marciniak

KUTNO, ul. Królewska 42, tel. (24) 254 23 73

O nas

Foto-Miki-Lab to istniejąca od 1958 roku firma rodzinna. Jej założycielem był Wojciech Marciniak. Obecnie trzecie już pokolenie fotografów dokłada wszelkich starań, aby jak najlepiej utrwalić najważniejsze chwile w Państwa życiu.

Naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta, dlatego też robimy wszystko, aby zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych usług. Realizacji pomysłów służy najnowocześniejszy sprzęt. Naszymi fotografami są osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje, absolwenci wyższych szkół fotograficznych. Nieustannie uczestniczymy w szkoleniach, sympozjach, prezentacjach oraz warsztatach i wystawach fotograficznych.

Dziedziną, na którą kładziemy szczególny nacisk jest fotografia studyjna. Wymaga ona odpowiedniego oświetlenia, stylizacji, przestrzeni. W tym celu w 2006 roku oddaliśmy do Państwa dyspozycji największe w regionie, profesjonalne studio fotograficzne (Kutno, ul. Lelewela 15A). Dysponuje ono powierzchnią pięciokrotnie większą od typowego studia. Wszystkie sesje zdjęciowe realizowane są na kilku planach, co daje niemal nieograniczone możliwości w kwestii kształtowania efektów naszej pracy. Ponadto sprawia, że praca przebiega znacznie sprawniej i płynniej, dzięki czemu nie jest dla Państwa męcząca.

Szeroki wybór akcesoriów i elementów scenografii pozwala na wykonanie różnorodnych zdjęć. Jesteśmy przekonani, że nasza praca pozwoli uwiecznić najważniejsze chwile w Państwa życiu, pozostając przez lata najlepszą pamiątką z tych niezwykłych chwil…